Vaše úspěchy

Páry, které prošly Cestou za snem a jejich sen se naplnil. Mužská nebo ženská neplodnost byla nejprve noční můrou, teď je něčím, co je posílilo a stmelilo. Ať jsou pro vás inspirací a „nakopnutím“. Buďte i vy dalším párem, který na sobě zapracuje tak, že se mu podaří zdánlivě nemožné – porazit neplodnost a přirozeně počít dítě. Že neplodnost a otěhotnění nejdou dohromady? 

Neplodnost a otěhotnění

Mužská neplodnost, ženská neplodnost, azoospermie, oligozoospermie, asthenozoospermie, teratozoospermie, všechny možné kombinace. Některé z těchto verzí neplodnosti si tyto páry vyslechly. Navzdory špatné diagnóze se jim podařilo přirozeně počít dítě díky naší kúřě. Jde to, když se chce a uděláte pro to maximum, jde to, bez operací a umělého oplodnění. Řada párů nyní prochází očistným programem, čistí se a čistí, pevně věřím, že tu brzy přibudou oni a doufám, že i vy.

Už jsem si vyslechla mnoho příběhů, vždy mě každý chytne u srdce a přesně si vybavím ty stejné pocity, které jsme prožívali, když jsme byli na začátku. Mnoho párů se zalekne toho, co všechno by měli udělat, nesoudím a nepřesvědčuji. Každý je jiný a každý si musí najít tu svoji cestu k vysněnému cíli. Pro někoho je ustoupit ze svých zvyklostí nepřekonatelný problém, nebo nevěří, že by se mohli uzdravit sami a přirozeně počít dítě, a raději hned volí cestu umělého oplodnění a já to samozřejmě respektuji.  Páry, které se však rozhodli něco pro své dítě udělat sami, mají jedno společné, neuvěřitelnou víru v sama sebe, touhu něco změnit, jsou skvělí a nabíjí i mě. Nechť jsou inspirací i pro vás.

Olivka, Violka, Klárka, Anička, Adélka, Tobísek (od ostatních zatím nemám svolení ke jmenování), to jsou děti, které se narodily díky tomu, že jejich rodiče věřili v sami sebe, že se dokáží vyčistit natolik, že budou moci přirozeně počít své potomky.

Jak porazit neplodnost?