Vy

neplodnost a otěhotnění

Já &ty

Buďte dalším párem, kterým se podaří očistit organismus natolik, že budete schopni přirozeně počít vaše dítě. Dokázali to jiní, proč ne právě vy. Pomohu vám se ve všem zorientovat a budu vám průvodcem na vaší cestě za snem.

Jak na to?

Jana & Ivan

neplodnost a otěhotnění

Jana & Ivan

Díky očistnému programu dokázali během neuvěřitelně krátké doby velmi výrazně zlepšit výsledky spermiogramu. Místo plánovaného IVF po 3 měsících kúry přirozeně počali první dceru Klárku. Nedlouho po jejím narození už se těšili z úžasné zprávy – čekali dvojčátka Aničku a Adélku, opět přirozeně počatá (pravda, první reakce byla spíše zděšení a pláč, jak to zvládnou :-)).

PROBLÉM

Plán byl jasný, dům svatba, miminko. Ale nedařilo se. Po více než roce snažení se o miminko se rozhodli podrobit testům. Příčina neplodnosti byla jasná hned po Ivanově vyšetření. Spermiogram vyšel špatně, 7 milionů spermií a motilita a morfologie velmi velmi špatná (přesná čísla si už nevybavují). Lékařem bylo doporučeno umělé oplodnění.

KÚRA

Na základě naší zkušenosti zahájili očistnou kúru. Ivan byl úžasný, poctivý, přísný a důsledný. Přestal kouřit, pít alkohol, dodržoval všechna výživová doporučení. Podstoupil fytoterapii, čínskou medicínu, začal se sportem, otužoval se. U něj došlo velmi rychle k úžasnému výsledku. Cítil se výrazně lépe jak fyzicky, tak psychicky. Kúru držel 3 měsíce, na kontrolní spermiogram šel až poté, co mu Jana řekla, že je těhotná. Kontrolní spermiogram potvrdil skokové zlepšení – 18 milionů spermií se skvělou motilitou a morfologií.

V číslech

Kdy to začali "řešit": po více než 1 roce bezúspěšného početí

Spermiogram před zahájením kúry: 7 milionů spermií, špatná morfologie i motilita

Trvání kúry: 3 měsíce

Zlepšení po kúře: 18 milionů spermií, výrazné zlepšení motility a morfologie

Přirozené početí: 3 měsíce od začátku kúry

VÝSLEDEK

Klárka

Jen 3 měsíce od zahájení kúry Jana a Ivan přirozeně počali Klárku. A když bylo Klárce 9 měsíců hned na druhý pokus počali dvojčátka – Aničku a Adélku. Holky jsou zdravé, krásné a šťastné.

Coj Janě a Ivanovi pomohlo?