Skip to content

O mně

kdo jsem

Máma 3 dětí, propagátorka zdravé výživy a přirozeného početí

Vím, jaké to je, zažít pocit, kdy vám řeknou, že nemůžete mít děti, rozhodně ne přirozeně. Také vím, jaké to je, když dokážete pravý opak. Cesta k tomuto počinu se budovala hodně dlouho, tento web není náhodným, rychlým a impulzivním krokem ve smyslu já to vím všechno nejlíp, protože zrovna nám se to povedlo. Uzrávalo to ve mně hodně dlouho, až když se mi povedly první úspěchy s dalšími páry, jsem se rozhodla, že se tomu chci věnovat naplno. Že i když nemám před jménem MUDr., ale Ing., tak to neznamená, že nemohu pomáhat lidem v cestě za miminkem. Tak jsem tu pro vás.

Ing. Ilona Vamberská

propagátorka zdravého žití a přirozeného početí

PRAXE

2020 – současnost

Jdu s kůží na trh

V roce 2020 jsem konečně udělala web o našem životním příběhu. „Cesta za snem“ dostala formu a začala jsem se tomuto problému věnovat naplno.

2012 - 2019

Na mateřské a volné noze

Od roku 2012 se nám postupně narodily naše 3 děti, takže jsem byla střídavě na plnohodnotné mateřské. Přitom jsem s manželem budovala firmu, která se zabývá moderními technologiemi pro rodinné domy (v-systems.cz). Příležitostně jsem pomáhala párům, které měly problémy s otěhotněním, a zažívala s nimi první úspěchy.

2011

Největší životní úspěch

V tomto roce vznikla naše Cesta za snem, porazili jsme azoospermii a přirozeně počali naše první dítě.

2009 – 2011

Obchodně-technický zástupce a pracovník marketingu

Po návratu z dálek jsem začala pracovat ve firmě ARCDATA PRAHA, která se zabývá geografickými informačními systémy.

2007 – 2008

Pracovně-cestovatelský pobyt na Novém Zélandu

Po škole jsem si chtěla prodloužit studentská léta plná volnosti, než začnu „dělat kariéru“ a mít děti, a tak jsem odjela na rok na druhou stranu planety do jedné z nejkrásnějších zemí světa, na Nový Zéland.

VZDĚLÁNÍ

2011

Světová iridologie

Absolvování prezenčního studia praktické světové iridologie u Mgr. Kateřiny Konrádové.

2010

Škola výživy MAHRA

Absolvování vzdělávacího programu Výživový poradce a sportovní dietolog a Dětská výživa a semináře Praktická obezitologie.

2007

České vysoké učení technické v Praze

Získán titul Ing. v oboru Geodézie a kartografie na Stavební fakultě ČVUT.

2001

Gymnázium K. V. Raise v Hlinsku

moje zájmy

Kromě všeho, co se týká zdraví a dětí, je mojí velkou vášní fotografie, což můžete vidět na stránkách, kde se prolínají fotografie mé rodiny. Samozřejmě cestování, které teď s dětmi značně pokulhává, a pak moje zahrada a mořská akvaristika, to je moje největší odreagování a radost pro oči.

kontakt

azoospermie

cesta za snem

To nejúčinnější, co může být

Přírodním čištěním těla a zdravou výživou jsem se zabývala ještě předtím, než jsme řešili neplodnost. Po diagnóze azoospermie jsem studovala a zjišťovala ještě hlouběji a sestavila koktejl toho, o čem jsem byla přesvědčená, že funguje. A že zafungovalo dokonale. Všechno, co jsme dělali pro to, abychom měli děti, jsem věcně, jasně a uceleně sepsala do jednoho e-booku.

zamyšlení

Alternativa jako poslední možnost?

Mám pocit, že když se řekne alternativní medicína, lidem vstávají vlasy na hlavě, kroutí hlavou a myslí si, že nad nimi budu kroužit pérem a říkat zaříkávadla. Bohužel to mnoho lidí bere pejorativně a negativně. Ale zamysleme se, neměla by být zdravá strava, přírodní čištění, to, vzít odpovědnost za své zdraví do svých rukou, to hlavní a to první, co bychom měli dělat? A pokud všechno tohle selže, tak jako alternativa by měla fungovat chemická medicína a invazivní zákroky. Bohužel je tomu ve většině případů naopak, nejprve hledáme lékaře, kteří nás mají spasit, místo toho, abychom vzali život a zdraví do svých rukou a něco pro sebe a své děti udělali sami. Naštěstí jsou mezi vámi i ti, kteří chtějí něco udělat, a pro ty jsem tu já.