Skip to content

Ebook

Cesta, která umí natolik zlepšit spermiogram, že i z beznadějného případu azoospermie se stane přirozené početí dítěte. Chcete-li lepší spermiogram, má-li žena problém otěhotnět, i když je partnerův spermiogram v pořádku, chcete-li pro to něco udělat sami, právě jste našli cestu, jak to udělat.

chtít něco změnit – lepší spermiogram

Cesta, která nám přinesla lepší spermiogram a naše děti

V e-booku najdete veškeré podrobné informace o tom, co vše jsme dělali pro to, abychom takto závratně změnili neplodnost na schopnost přirozeně počít dítě. Informace jsou přehledné, praktické, věcné a velmi konkrétní. Již nemusíte hledat, pátrat, zjišťovat, my jsme to již velmi zevrubně udělali a zafungovalo to geniálně –lepší spermiogram a přirozené početí. Ušetříte mnoho času, nervů a peněz. Jak mi nedávno jedna žena s velkým díky napsala: „Tyto informace pro nás mají cenu zlata.“ Pevně věřím, že takovou cenu budou mít i pro vás a pomohou vám při cestě za vytouženým miminkem. 

Má smysl tento ebook i pro vás?

Nemůžete otěhotnět déle než rok?

Připravujete se na těhotenství a chtěli byste zodpovědně pročistit tělo?

Máte nepravidelnou menstruaci či jiné gynekologické problémy?

Máte špatný výsledek spermiogramu a chcete lepší spermiogram?

Doporučují vám lékaři umělé oplodnění a vy přesto chcete dát šanci přirozenému?

Podstoupili jste už umělé oplodnění, ale nevyšlo to?

Chcete zvýšit vaše šance na úspěšné umělé oplodnění?

Chcete podstoupit detoxikační kúru, abyste zvýšili šanci na přirozené početí?

 Máte-li azoospermii, chcete se co nejlépe připravit na MESA/TESE a maximálně zvýšit výtěžnost?

Chcete, jako my, porazit azoospermii a počít dítě přirozenou cestou?

Chcete velmi výrazně zvýšit pohyblivost a morfologii spermií?

Chcete pro to aktivně a sami něco udělat?

Pokud jste na některou z otázek odpověděli kladně, má to smysl. Součástí zakoupení ebooku je i následná konzultace (osobní, telefonická, mailová), kdy vás provedu všemi úskalími a budu vám k dispozici kdykoliv v průběhu kúry.

zamyšlení

Alternativa jako poslední možnost?

Mám pocit, že když se řekne alternativní medicína, detoxikace, přírodní čištění, lidem vstávají vlasy na hlavě, kroutí hlavou a myslí si, že nad nimi budu kroužit pérem a říkat zaříkávadla. Bohužel to mnoho lidí bere pejorativně a negativně. Ale zamysleme se, neměla by být zdravá strava, přírodní čištění, to, vzít odpovědnost za své zdraví do svých rukou, to hlavní a to první, co bychom měli dělat, pokud se objeví problém? A pokud všechno tohle selže, tak jako alternativa by měla fungovat chemická medicína a invazivní zákroky. Bohužel je tomu ve většině případů naopak, nejprve hledáme lékaře, kteří nás mají spasit, místo toho, abychom vzali život a zdraví do svých rukou a něco pro sebe a své děti udělali sami. Naštěstí jsou mezi vámi i ti, kteří chtějí něco udělat, a pro ty jsem tu já.